Oferta

Jesteśmy firmą specjalizującą się w doradztwie, sprzedaży oraz montażu nowoczesnych osłon okiennych takich, jak: plisy, rolety, żaluzje poziome i pionowe, moskitiery przeciw owadom, rolety zewnętrzne aluminiowe oraz markizy. Na wszystkie nasze produkty udzielamy gwarancji oraz zapewniamy serwis pogwarancyjny.

 

Osłony wewnętrzne

 

Żaluzje drewniane
img

 

To nastrojowe i klimatyczne osłony, które komponują się w stylowych oraz nowoczesnych wnętrzach. Posiadamy w ofercie żaluzje produkowane ze specjalnego, egzotycznego drzewa lub z prasowanego bambusa.

 

film z instrukcja pomiaru
Żaluzje aluminiowe
img

 

Żaluzje są najlepszym spośród wszystkich przesłon wewnętrznych zabezpieczeniem antysolarnym. Latem temperatura pomieszczenia jest niższa o kilka stopni niż na zewnątrz, natomiast zimą wyższa.

 

film z instrukcja pomiaru
Żaluzje pionowe - wertikale
img

 

Najczęściej stosowane są w instytucjach i biurach. Składają się z szyny aluminiowej oraz pionowo wiszących pasów wykonanych z tkaniny lub PVC. Żaluzje pionowe to najczęściej stosowane wielkogabarytowe żaluzje wewnętrzne.

 

film z instrukcja pomiaru

 

 

Rolety dzień-noc
img

 

Jedno z najnowszych i najpopularniejszych rozwiązań w dziedzinie dekoracji okien. Rolety dzień-noc należą do funkcjonalnych rozwiązań, pozwalających samodzielnie regulować rozproszeniem światła w każdym wnętrzu. Roleta ta zastępuje typową firanę jak i zasłonę, ponieważ zastosowano w niej układ naprzemienny tkaniny transparentnej i kryjącej.

 

film z instrukcja pomiaru
Rolety materiałowe
img

 

Jest to najbardziej popularny systemem osłony okiennej, który stanowi funkcjonalną i estetyczną ozdobę. Zastosowane w nich mechanizmy pozwalają na płynną, odbywającą się w bardzo łatwy sposób, regulację światła. Tkaniny cechuje bogata gama kolorów i wzorów, od transparentnych poprzez pół-przepuszczające światło do całkowicie zaciemniających

 

film z instrukcja pomiaru
Plisy
img

 

Plisy to osłony na okna, chroniące pomieszczenia przed dopływem promieni słonecznych, zapewniając komfort oraz odpowiednie nasłonecznienie. Istnieje bardzo wiele rodzajów plis oraz materiałów z których są wykonywane. Umożliwiają zasłanianie różnych części okien, od spodu i od góry. Plisy są świetnym rozwiązaniem do okien o nietypowych kształtach.

 

film z instrukcja pomiaru

Osłony zewnetrzne

 

Rolety zewnętrzne
img

 

Rolety zewnętrzne chronią wnętrze przed nadmiernym nagrzewaniem oraz nasłonecznieniem. Dzięki nim możemy utrzymać przyjemną temperaturę wewnątrz pomieszczeń. W zimowe i jesienne dni rolety te najlepiej osłonią okna od zimna, wiatru, śniegu i deszczu. Dają rówież poczucie bezpieczeństwa.

 

film z instrukcja pomiaru
Moskitiery
img

 

Moskitiery to doskonała ochrona przed owadami oraz nieczystościami, nie ograniczająca w żaden sposób widoczności w świetle okna. Siatki te nadają się do montażu we wszystkich systemach stolarki okiennej. Istnieje możliwość doboru typu oraz kształtu moskitiery w zależności od funkcji oraz typu otworu okiennego.

 

film z instrukcja pomiaru

 

Markizy
img

 

Markizy są tekstylnymi zewnętrznymi osłonami przeciwsłonecznymi służącymi do zaciemniania tarasów, okien, przeszkleń dachowych oraz ogrodów zimowych. Oprócz bezpośredniej ochrony przed światłem słonecznym zatrzymują również dużą część szkodliwego promieniowania UV.

 

film z instrukcja pomiaru